Bugün Tarih - 01.02.2023

Selahattin Gönültaş Malavi Cumhuriyeti Konsolosu

Selahattin Gönültaş Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından görevi onaylanarak hizmet vermeye başlamıştır.

Selahattin Gönültaş Malavi Cumhuriyeti Konsolosu

Malavi Cumhuriyeti Afrika kıtasında yer almakta ve öncelikle tarım alanında ve yatırıma uygun koşulları ile Türk iş adamlarının ilgi odağı olmaktadır. Türkiye’de Malawi konsolosluğu büyük kentimiz İstanbul’da bulunmaktadır. Selahattin Gönültaş Malavi Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosluğunu sürdürülmektedir.

Selahattin Gönültaş Malavi Cumhuriyeti Konsolosu

Her konuda ziyaretçilerine yardımını esirgemeyen konsolosluğumuz, öncelikle Malavi vizesi olmak üzere, birçok hizmeti üstlenmektedir. İstanbul fahri Konsolosu olan Selahattin Gönültaş Türkiye’yi yurtdışında temsil eden en iyi iş adamlarından biridir. Selahattin Gönültaş Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından görevi onaylanarak hizmet vermeye başlamıştır.

Malavi Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosluğu

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok farklı ülkelerde yapmış olduğu girişimleri ile ön plana çıkan Gönültaş, yapmakta olduğu konsolosluk görevini sürdürmektedir. Selahattin Gönültaş Malavi konsolosluğu görevine başladığı andan itibaren Türkiye ve Malawi büyük bağlantıların kurulmasına vesile olmuştur. Yapmış olduğu önemli çalışmalarda yeni projeler ortaya çıkararak, iki ülke halkına büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle çağımızın teknoloji çağını yakından takip eden konsolosluk resmi internet sitesini de yayına almıştır. Malavi Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosluğu internet sitesi üzerinden her alanda ziyaretçiler için, önemli hizmetler verilmektedir. Malavi Cumhuriyeti ve konsolosluk hakkında bilgiler için https://www.malawikonsoloslugu.com resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ