Bugün Tarih - 16.04.2020

İlişki Sırasında Pozisyonu Beğenmeyen Kadın Eşini Arabayla Ezdi

45 yaşındaki Luper soyunarak eski eşine cinsel ilişki teklif etti. İlişki teklifini kabul eden adam eski karısından uzanmasını istedi.

İlişki Sırasında Pozisyonu Beğenmeyen Kadın Eşini Arabayla Ezdi

Boşanmış olan çift barışma randevularından birinde cinsel ilişki öncesi pozisyon anlaşmazlığına düşünce olanlar oldu. Pozisyonu beğenmeyen kadın, eski eşini arabayla ezdi.

İlişki Sırasında Pozisyonu Beğenmeyen Kadın Eşini Arabayla Ezdi

Wendy Luper ve eski eşi Michael Vaccaro cinsel hayatlarını canlandırmak için arabanın içinde doğaçlama bir şekilde cinsel ilişki denemek istediler. 45 yaşındaki Luper soyunarak eski eşine cinsel ilişki teklif etti. İlişki teklifini kabul eden adam eski karısından uzanmasını istedi. Fakat kadın bunu şiddetle reddetti ve klasik, en klişe pozisyonu istediği için eski eşini azarladı.

Sex Pozisyonunu Beğenmedi Arabadan Kovdu

Mahkeme`nin kayıtlarına göre Vaccaro, başka bir pozisyonda ilişki istemediğini belirtti. Bunun üzerine eski çift arabanın içinde tartışmaya başladı. Luper eski kocası Vaccaro’ya eşyalarını alıp arabadan inip defolup gitmesini söyledi. Eşyalarını alıp arabadan inen adamın arkasından o hışımla bir obje fırlatan Luper eski kocasının kafasını yardı ve onu kanlar içinde bıraktı. Sırt üstü düşen adam da inleyip kıvranmaya ve eski karısına küfretmeye başladı.

Kadın Eski Kocasının Üzerinden Arabayla Geçti!

Yeminli verilen ifadeye göre çılgına dönmüş kadın arabadan yarısı sarkar halde Vaccaro’nun ayağının üzerinden geçti. Luper bu iddiaları kabul etmeyerek polislere Vaccaro’nun kendisiyle cinsel ilişki istediğini söyledi. Çift 12 yıllık evliliklerinin ardından boşanmış, 6 ay önce tekrar denemek için bir araya gelmişti. Luper bu olaydan sonra tutuklanarak cinsel şiddet ile suçlandı. 750 dolarlık kefaretini yatırdıktan sonra serbest bırakılan Luper aralık ayındaki duruşmasını bekliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ