Bugün Tarih - 18.04.2020

En iyi 10 Youtube Çocuk Oyunu Kanalı

En iyi 10 Youtube Çocuk Oyunu Kanalı

Dünyanın en büyük video sitesi olan Youtube, büyük olduğu kadar kanal sahipleri içinde rekabete yol açacak uygulamaları vardır. Gelin hep birlikte

En iyi 10 Youtube Çocuk Oyunu Kanalları nerelermiş inceleyelim.

En iyi 10 Youtube Çocuk Oyunu Kanalı

1: Speedyw03

Genel olarak içerisinde GTA 5 serisi ve Cal Of Duty oyunu için hazırlanmış olan bu youtube çocuk oyun kanalı, çocukların oldukça büyük bir ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor ve oldukça iyi bir abone kitlesine sahip olarak bulunuyor.

2: League Of Legends Resmi Youtube Kanalı

Bu youtube çocuk oyun kanalı içerisinde genel anlam da league of legends oyunu için taktik bilgileri ve ayrıca oyun içerisinde ne yapılması gerektiği yönünde hazırlanmış videolar bulunuyor.

3: TobyGames

Hemen her yaşta çocuğun oynayabileceği bir tür oyun olan tobygames tarafına ait bu kanal içerisinde yaklaşık olarak 30 bin abone bulunuyor. Ayrıca hemen hemen her oyuna ait bulunan videolar bu çocuk oyun kanalı içerisinde kendisine yer buluyor.

4: Ali Baba Channel

Ali Baba Channel youtube çocuk oyun kanalı olarak en fazla beğeniliyor olan kanalların başında geliyor. İçerisinde bulunduruyor olduğu birbirinden güzel eğitim ve aynı zamanda güldürme tarzı videolar ile çocukların büyük dikkatini çekiyor. Ayrıca bu videolar oyun şeklinde sunuluyor.

5: OyuncaX TV

Youtube çocuk oyunu kanalı içerisinde kendisine yer bulan OyuncaX TV içerisinde birbirinden farklı eğitim videoları kişisel olarak ve aile içerisinde çekiliyor daha sonrasında ise kanal üzerinden yayına sürülüyor. Burada ki en temek amaç ise çocukların eğitimlerine katkı sağlamak.

6: BebeKo

Bu çocuk oyun kanalı içerisinde ise tamamen küçük yaşta ki çocukların hem eğleneceği hemde bir şeyler öğrenebileceği videolar yayınlanıyor. Eğitim üzerine çekilen videolar çok beğeniliyor.

7: Yön Tuşu Oyun Kanalı

Bu kanal içerisinde genel olarak Happy Whells ve GTA 5 oyunlarının serisi oynanmış olan ve ayrıca komik bir şekilde anlatılan videolar çekilerek çocuklara sunuluyor.

8: BiBaBu

BiBaBu çocuk oyun kanalı genel anlam da daha çok kız çocuklarına yatkın videoları sizler ile paylaşıyor. Fakat tamamen eğitim üzerine bulunan videolar içerisinde her yaştan çocuğa sesleniyor.

9: KızVızVız

Kız oyunları için oldukça eğlenceli videoları sizlere sunuyor olan KızVızVız çocuk oyunu kanalı youtube içerisinde birbirinden farklı ve eğlenceli videolar ile sizlerin karşısına çıkıyor. Tamamen kız çocuklarına hitap eden videoları paylaşan KızVızVız iyi bir abone kitlesine sahip.

10: Nail Baba

Bu youtube çocuk kanalı içerisinde genel olarak araba oyun videoları paylaşılıyor. Erkek çocukların çok fazla seviyor olduğu Nail Baba çocuk oyun videoları her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ