Bugün Tarih - 31.01.2023

Alanya Varis Tedavi Merkezi

Alanya Vein Clinic olarak verdiği sağlık hizmetinde öncelikle varis, köpük tedavisi, kılcal damar tedavileri ve birçok alanda profesyonel olarak hastalarına hizmet vermektedir.

Alanya Varis Tedavi Merkezi

Her yaşta ve hemen her kesimden insanların sağlık problemlerinden biri de varis sorunudur. Bu konuda özellikle Alanya Vein Clinic sadece Alanya bölgesine değil ülkemizin dört biryanından gelen hastalarına tedaviler uygulamaktadır. Özellikle köpük tedavisi ile, insanlarımız herhangi bir acı ve sızı hissetmeden bu tedavi uygulatmaktalar.

Alanya Varis Tedavi Merkezi

Op. Dr. İlker ZAN 10 yıllık uzman deneyimi ile verdiği hizmetleri Alanya’da kendi kliniğinde sürdürmektedir. Hastalarının en büyük şikayetleri arasında yer alan varis sorunu uzman doktor tarafından kısa sürede tedavi edilerek çözüm bulunmaktadır. Ülkemizde belki de sağlık sektöründe en başarılı şekilde yürüttüğü varis tedavi hizmeti ile ismi kısa sürede tüm ülkemize yayılmıştır. Alanya Vein Clinic olarak verdiği sağlık hizmetinde öncelikle varis, köpük tedavisi, kılcal damar tedavileri ve birçok alanda profesyonel olarak hastalarına hizmet vermektedir. Ağrısız ve sızısız bir şekilde operasyonlarını sürdürerek, kısa sürede binlerce hastanın taktirini kazanmıştır. Alanya Vein Clinic deneyimli ve güler yüzlü personeli ile doktor ZAN’ın yüksek tecrübesiyle tüm hastalarına kesin çözümlü tedavi yöntemleri uygulamaktadır. Damar cerrahisine olan ilgisi sayesinde, Varicose ve varis tedavilerinde tamamen uzman doktor olarak kuşkusuz bu alanda en tecrübeli kişidir. Op. Dr. İlker ZAN’ın vermiş olduğu tüm tedavi yöntemleri ve ayrıntıları yakından öğrenebilmek için internet sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda kurumsal internet sitesi olan alanyaveinclinic.com adresinden hastalarının yorumlarını da inceleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ