Firmabizde.com
WarCraft Hayranlarına Müjde! / Firma Rehberi 20/08/2015
WarCraft Hayranlarına Müjde!
 
 
WarCraft, WarCraft 4Yapımcısı Blizzard olan strateji kategorisinde olan WarCraft 4 bekleyenleriyle bir duyuruda bulundu. Bilindiği üzere Blizzard şuan ki durumu oldukça kötü olduğu için yeni WOW için ek Legion güncelleme paketiyle gidişatını iyi yönde çevirmeyi düşünüyor.
 
Fakat düşüncelerin bazılarıda oyunu bırakan oyuncu sayısının tamamının geri dönmeyecekleri söylentide. Yeni bir senaryoya imza atan Blizzard bu yeniliklerini yeni bir strateji oyunu olacak olan WarCraft 4 ile oyuncu kitlesini tekrardan toplayabileceğini düşünüyor.
 
Fakat StarCom yetkilileri WarCraft 4 için yayınlanması tam kesin olmadığından dolayı herhangi bir açıklamayı yapmayı istemiyor fakat bir diğer bilgi ise WarCraft 4 yerine yeni bir StarCraft geliştirilmiş senaryosu ile oyuncularla buluşabilir.Firma bu iki yeni oyundan her şeyin mümkün olacağınıda söyledi.
 
WarCraft 4 yayınlanması için gerekli çalışmaların başlama zamanını düşünürsek, sadece StarCraft 2 oyun serisinin ancak son oyunu Legacy of The Void sona erdikten hemen sonra çalışmalara başlanılacak. LOTV için kesinleşmiş yayınlanma tarihi ortada yok fakat en geç 2016'nın Mart sonunda çıkması düşünülüyor.
Bu yazı 1347 kez okundu.
Yazarın Tüm Yazıları
  1. 1. Neden FirmaBizde.com ? (853 kez okundu.) - 03/06/2015
  2. 2. WarCraft Hayranlarına Müjde! (1348 kez okundu.) - 20/08/2015
Facebook Yorumları