Firmabizde.com
Biyoenerji ile Hastalıklara Şifa 07/07/2017

Biyoenerji ile Hastalıklara Şifa

İnsan bedeni, yaratılıştan gelen bir özellik itibariyle devamlı enerji ve elektrik üretir. Bu enerji ve elektrik insanın bedeninde manyetik bir alan teşkil eder. Hayatî bir öneme sahip olan manyetik enerji, ısı, ışık ve elektrik gibi bir kuvvettir.
İnsan sağlıklı olduğunda vücut: enerjisi dengeli ve düzenlidir. Eğer vücuttaki enerji dengesi bozulursa, insan hasta olur. Böyle rahatsızlık esnasında, dışarıdan verilecek manyetik bir enerji o düzensizliği izole edebilir. Cinler, insanlara tasallut olurken, bu enerjilerin düzensizliğinden istifade ederler. İnsan vücudunda menfez dediğimiz olay, ruhun kaynağından çıkan enerji düzeninin bozulması demektir.

Tecrübelerimde sabittir ki; insanın vücudunun sağ tarafı pozitif, sol tarafı negatif enerji yüklüdür. Ön taraf pozitif, arka taraf negatiftir. Manyetik enerji bir vücuttan diğer vücuda akıp geçebilir.

Her insanda manyetik enerji vardır. Fakat, yaratılıştan gelen bir özellik olarak kimisinde fazla, kimisinde azdır. Bu enerji nefes, göz nazarı ve eller vasıtasıyla karşıya aktarılabilir. Manyetik enerjinin (biyoenerjinin) çeşitli hastalıklarda kullanılmasını şarlatanlık ile karıştırmamak gerekir. Yâni, biyoenerji sahibi olan kişi, elini karşıdaki insanın bedeni üzerinde gezdirirken, gerçek rahatsızlığı olan kişinin vücudundaki enerji bozukluğu ve dengesizliğini tespit edebilir. Ve duruma göre oraya ya eliyle, ya nefesiyle, ya gözleriyle belli bir enerji göndererek o problemi gidermeye çalışır.

Biyoenerji konusunda özellikle Rusya, Azerbaycan, Bulgaristan bir hayli mesafe katetmiştir. Bizde ise, bu ilim daha yeni yeni insanlığın hizmetine sunulmaya çalışılmaktadır. İnsan, Cenâb-ı Hakk’ın muazzam bir sanatıdır, ilim ve teknoloji inkişaf ettikçe bu ortaya çıkmaktadır.

Biyoenerji kişisel olarak  yakından olduğu  kadar  uzaktan da  uygulanmaktadır.
Doğru şekilde  ve  doğru kişilerle    yapıldığı  takdirde   başarı oranı  %100’dür.   Hastalığın   seyrine  göre  ve  seansların   adedine   göre  değişebilmektedir.
Özetle   geleneksel-modern tıbbın sonuç  vermediği   durumlarda  uygulanmaktadır   ve   ciddi oranda   başarı oranı yüksektir.

BİYOENERJİ İLE TEDAVİ EDİLEN HASTALIKLAR :

Boyun fıtığı tedavisi
Bel fıtığı tedavisi
Sırt ve boyun ağrıları tedavisi
Baş ağrıları tedavisi
Migren tedavisi
Psikolojik baş ağrıları
Romatizmal ağrılar
Muhtelif eklem ağrıları
Omuz ve kol ağrısı
Kronik (sürekli) yorgunluk
Tümör tedavisi
Guatr tedavisi
Solunum sistemi rahatsızlıkları
Salgı bezi bozuklukları
Kısmi felç tedavisi
Kısmi kas güçsüzlükleri
Ellerde kavrama ve tutma zorluğu
Akciğer rahatsızlığı
Eklem romatizması halsizlik
Güçsüzlük
Korku tedavisi
Prostat tedavisi
Kas hastalıkları
Kalp rahatsızlıkları
Baş dönmesi
Konsantrasyon bozukluğu
Nörolojik rahatsızlıklar
Unutkanlık
Denge bozukluğu
Mide rahatsızlıkları
Ülser
Gastrit
Cinsel rahatsızlıklar
Kısırlık (kadın) / Kısırlık (erkek)
Menopoza bağlı şikayetler
Kireçlenme
Diz kapağı yırtığı ve sıvı kaybı
Strese bağlı şikayetler
Uykusuzluk
İdrarda yanma, kaşıntı
Depresyon
Sinirlilik
Aşırı heyecan
Çarpıntı
Dikkat dağınıklığı
Panik atak
Adet sancıları
Troid
Siyatik lumbago
Çeşitli cilt rahatsızlıkları
Endişe, kaygı
Bağışıklık sisteminin kuvvetlendirilmesi
Sinir sıkışmaları
Tenisçi dirseği
Topuk dikeni

gibi hastalıklardan muzdaripseniz rahatlıkla  bioenerji çalışması yaptırabilirsiniz.

Dünyada Bioenerji Kullanımı

ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde, tıp fakülteleri bünyesinde, enstitülerde bioenerji eğitimi verilmektedir. Ayrıca dünyanın tüm uygar ülkelerinde de bioenerji tıbbına karşı ilgi artmakta, bioenerji tıbbı giderek daha iyi tanınmakta, hastalıklarla mücadelede etkin şekilde uygulanmaktadır.
 
Bioenerji, ülkemizde de sağlık bakanlığı tarafından tamamlayıcı / alternatif tıp olarak kabul edilmiştir.
 
Kullanım Alanları
 
Alfa Bionerji seansları neticesinde çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, migren, eklem / mafsal rahatsızlıkları, beyin felci, kalp, damar tıkanıklıkları, kanser, prostat, kısmi felç, depresyon, böbrek, bel-boyun-sırt ağrıları, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ve bütüncül bir şifa yöntemi olmasıyla derinden şifalanmayı sağlıyor.
 
Alfa Bioenerji Seansları
 
Yakından veya uzaktan yapılan Alfa Bioenerji seanslarında, enerji bölgesel değil fiziksel bedeninden ruhsal bedenine kadar bir bütün olarak çalışır. Yapılan çalışmalar genel olarak 3 ile 8 seans sürebilmektedir.
 
Yapılan seanslarda bazen şifalanma süreci aniden gerçekleşir, bazen seanstan seansa iyileşme olur. Çok ender olarak da seanslardan 1-2 hafta sonra iyileşme gerçekleşebilir. Beden bütününe aktarılmış olan Alfa Bioenerji, kişinin bedeninde çalışmaya günlerce devam edebilmektedir. Kişinin beden zekâsı ve şifayı sağlığa dönüştürme kapasitesine göre şifalanma süreci hızlı gerçekleşebilmektedir. Bu yönde de, diğer çalışmalarımda gerçekleştirdiğim gibi danışanı, kendi bireysel dinamikleri üzerinden farkındalığa ulaştırma yöntemlerimle şifa sürecini hızlandırmada katkı sağlamaktayım.
 
Alfa Bioenerji, Reiki ve benzer şifa sistemlerinde olduğu gibi uzaktan da yapılabilmekte ve yakından yapılan çalışmalar gibi etkin sonuçlar vermektedir. www.betulsagir.com

Bu haber 419 kez okundu.
Sağlık Haberleri Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. Biyoenerji ile Hastalıklara Şifa (420 kez okundu.) - 07/07/2017
  2. 2. AKILLI TELEFONLAR ve Aptal İnsanlar Çağındayız (346 kez okundu.) - 19/02/2017
  3. 3. Sabah koşusu hakkında (239 kez okundu.) - 09/02/2017
  4. 4. Kanser yapan pudraya tam 55 milyon dolar ceza! (865 kez okundu.) - 09/05/2016
  5. 5. Sigara paketleri raflardan kalkıyor (879 kez okundu.) - 27/04/2016
  6. 6. Sadece 30 dakikayla kanser riskini azaltabilirsiniz (717 kez okundu.) - 19/04/2016
  7. 7. ’Yorgunsanız sebze-meyve tüketin’ (701 kez okundu.) - 14/04/2016
  8. 8. Kalp atışını hissedenler dikkat! (614 kez okundu.) - 06/04/2016
  9. 9. Sigara yasağının kapsamı genişliyor! (560 kez okundu.) - 06/04/2016
  10. 10. Kaliteli ve rahat bir uyku çekmek için yemeğinizi en az üç saat önce yiyin (738 kez okundu.) - 28/03/2016
Facebook Yorumları