Firmabizde.com

Web Tasarım Hizmetleri

Eskiömerli Mah. Kazıkaragedik Skk. 53/1 Tarsus/Mersin
Tel: 0533 820 56 25 Cep: 0534 334 19 61
Üye
Web Tasarım Hizmetleri
1435870138_img2.jpg

Yetkili Adı
: 10web.NET Bilişim Hizmetleri
Adres
: Eskiömerli Mah. Kazıkaragedik Skk. 53/1
Şehir/İlçe
:

Mersin / Tarsus

Telefon
: 0533 820 56 25
Cep Tel
: 0534 334 19 61
Faks
:
Sektörler
: Web Tasarım Firmaları
Email
: info@10web.net
Web
: http://www.10web.NET
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1946 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Teknoloji sürekli olarak geleceğe ve geliştirilmeye açık olduğundan, firmanız da bu gelişimi karşılamakla sorumludur. Ticaret yapan bir firma, teknolojik bir işletmeye sahip değilse ya da online işletmesiyle gerektiği kadar ilgilenmiyorsa, hiç bir şekilde tam anlamıyla kurumsallaşmamış ve müşterilerine teknoloji bakımından eksik hizmet vermektedir.
 
Web sitesinin önemi günden güne en büyük ihtiyaç haline geldiği gibi de müşteriler çarşı, pazar dolaşmadan aradığı ürünü ve hizmeti internet üzerinden sorgulama yapmaktadır. Web sitesi günümüz koşullarında olması gereken bir online işyeridir. 
 
Sizler iş yerinizi 7/24 açık tutamaz ya da offline olduğunuzda müşteri bulamama sıkıntısı çekersiniz ama internet web sitesi sayesinde 7/24 açık işletmeniz olduğu gibi de sürekli olarak hizmetlerinizi daha geniş alana yayabilme şansına sahip olacaksınız.
 
10web.NET Bilişim Hizmetleri olarak tam 9 yıllık tecrübemizle sizlere en prosfesyonel çalışmalar yapıyor ve ürününlerini, markanızı ulaşılması güç topluluğa ulaştırıyoruz. 
 
Hemen bizimle iletişim kurarak geniş kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. İletişim İçin Tıklayın
10web.NET Bilişim Hizmetleri olarak web sitesi olan firmalar içinde farklı hizmetler vermekteyiz. Başta arama motoru kayıt hizmeti olmak üzere web sitenizi analiz ediyor ve büyümesi, gelişmesi, popüler konuma gelebilmesi için danışmanlıkta yapıyoruz.
 
Türkiye'de ilk olarak Forum Sitelerine Tanıtım Yazısı ile yine rakiplerimize fark atmaktayız. Forum Sitelerine Tanıtım Yazısı hizmetimizi muhakkak buradan inceleyiniz.
Facebook Yorumları