Firmabizde.com

Oriflame Kozmetik

Oriflame üyelik ve danışmanlık. Tarsus/Mersin
Tel: 0532 562 91 81 Cep: 0532 562 91 81
Üye
Oriflame Kozmetik
1435088004_murat_takmaz.jpg

Yetkili Adı
: Oriflame Danışmanlık
Adres
: Oriflame üyelik ve danışmanlık.
Şehir/İlçe
:

Mersin / Tarsus

Telefon
: 0532 562 91 81
Cep Tel
: 0532 562 91 81
Faks
:
Sektörler
: Kuaförler , Kozmetik Markaları , İş Arayanlar , Güzellik Salonları
Email
: firmabizde@gmail.com
Web
: http://firmabizde.com/oriflame
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 4 /5)
(4 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 3732 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

ORİFLAME NASIL BİR İŞTİR

HAYAL ETTİĞİMİZ HAYATI MI YAŞIYORUZ?

YAŞADIĞIMIZ HAYAT, HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE NE KADAR İSTEKLİ OLDUĞUMUZUN BİR SONUCUDUR. GELECEKTE NASIL BİR HAYATIMIZ OLSUN İSTİYORUZ. EVİMİZ OLSUN, ARABAMIZ OLSUN, ÇOCUKLARIMIZ EN İYİ OKULLARDA OKUSUNLAR İSTERİZ. 
BÜTÜN BUNLARI İSTERİZ, AMA BİRŞEYLER YAPMAK İÇİN NEDENSE HEP ÇEKİMSER VE ÜRKEK DAVRANIRIZ. GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA BİR İŞ YERİ AÇMIŞ OLSAK YÜKLÜ BİR SERMAYE GEREKİR. 
YANGIN ,SU BASMASI, DEPREM, HIRSIZLIK, İFLAS GİBİ DE PEK ÇOK RİSKLERİMİZ VARDIR. BİZE EŞSİZ BİR İŞ FIRSATI SUNUYOR. BU GÜN HEMEN KAYIT OLUP HAYALLERİMİZİ HIZLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ. 

BUNU NASIL YAPARIZ? 

ORİFLAM'DE KAYIT OLDUĞUNUZ GÜNDEN İTİBAREN KATALOGLARI ARKADAŞLARINIZA KOMŞULARINIZA,İŞ ARKADAŞLARINIZA,AKRABALARINIZA GÖSTERİP SİPARİŞ ALMAYA VE KAZANMAYA BAŞLARSINIZ. KAR ORANINIZ %30'DUR. AĞIR BİR İŞÇİNİN BİR GÜNDE KAZANDIĞI PARAYI SİZ BİR KATALOG UZATARAK KAZANABİLİRSİNİZ.

ÇEVREM YOK Kİ DİYENLERİN BİLE O KADAR ÇOK ALTERNATİFİ VARDIR Kİ, BAKKALINIZDAN, MANAVINIZDAN ECZANE'NİZDEN, ÇOCUĞUMUZUN OKUL ÇEVRESİNDEN EŞİMİZİN İŞ ÇEVRESİNDEN, ABLANIZIN KOMŞUSU VE EŞİNİN AKRABALARINA KADAR SAYAMAYACAĞIMIZ KADAR ÇEVREMİZ VARDIR ASLINDA, BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN BUNLARA ULAŞMAK HEM SATIŞ YAPMAK HEMDE KAYIT YAPMAK.

YAPMAMIZ GEREKENLER BASİTTİR ASLINDA (SAT SATTIR ÖĞREN ÖĞRET) BU İÇİNİZDE ÜÇ ŞEY VARSA SİZ ZATEN YAPARSINIZ İSTEK İSTEK İSTEK ÇÜNKÜ ORİFLAME BİZE HER TÜRLÜ KOLAYLIK ZEMİNİ KAMPANYA VE PROMOSYONLARLA GÖSTEREN BİR FİRMA.

* GRUP KURMAK

Oriflame' e bir iş gözüyle bakıyor ve bundan para kazanmak istiyorsunuz ki bu sayfa ilginizi çekti ve okumaya başladınız.

Oriflame'de para kazanmak iki şekilde olabilir. Hem sıcak satış yapar ve her ürün üzerinden %30 civarında kar elde edersiniz hem de kendi üyelerinizi yaparak alt ekibinizi kurabilirsiniz. Burada istediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz. Oriflame'in en güzel yanı zorlama yoktur. Siz para kazanmak isterseniz çalışırsınız istemediğinizde hiç kimse sizi bununla sorgulamaz.

İşe arkadaş listenizi hazırlamakla başlayabilirsiniz. İlk etapta sadece 4 arkadaşınızı kendi grubunuza kaydettiğiniz düşünelim. Onlara da 4er arkadaşlarını kaydettiriyorsunuz ve en son yapılan kayıtlara da 4er arkadaşlarını kaydettirdiğinizde toplamda 1üyenizin 20 üyesi oluyor ve 4 üyenizden toplam 80 üye'lik bir grup oluşturuyorsunuz.125'ER BP SİPARİŞ VERİLDİĞİNDE TOPLAM 10BİN BP OLUYOR. Üyelerinizin herbiri %12 seviyesine çıkıp 150 şer tl prim kazanırken siz üst danışman olup 1000tl'ye yakın prim alabiliyorsunuz.

Oriflame seviyleriniz %3, %6, %12, %15, %21 gibi arttığında grubunuzun tüm satışlarından seviyeniz oranında ayrıca hakettiğiniz bir para hesabınıza yatıyor. 

Oriflame ürünleri mağazalarda veya marketlerde satılmaz ki bu sebeple piyasadaki kozmetik ürünlerinden daha uygundur. Çünkü mağazalarda satılan ürünler gibi mağaza kirası, çalışan ücreti, nakliye aracı masrafları oriflame ürünlerine yüklenmemektedir. Kısaca oriflame mağazaları biz oriflame danışmanlarıyız ve o mağazadan ister yalnızca kendi ürünlerimizi alırız veya istersek başkalarına da mağazamızı açarız. Bu anlamda kendi yaptığınız üyelerinizi alt bayileriniz gibi düşünebilir, daha çok bayilik verirseniz daha çok kazanırsınız.

Bu iş tam bana göre diyorsanız hemen < ÜYE OLMAK İSTİYORUM > linkini tıklayıp üyelik formunu doldurunuz. Formu gönderdiğinizde size ivedi dönüş yaparak yakından ilgilenecek ve kazanmanız ve yükselmeniz için tüm destek verilecektir. Üyelik ve bilgi için Tel: 0532 562 91 81 Email: firmabizde@gmail.com

 

Facebook Yorumları